BADANIA LEKARSKIE DLA KANDYDATÓW NA STUDIA

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 26 sierpnia 2014 r. w sprawie badań lekarskich kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych lub wyższych i na kwalifikacyjne kursy zawodowe, uczniów tych szkół, studentów, słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych oraz uczestników studiów doktoranckich, Kandydat zakwalifikowany na studia na ASP w Warszawie zobowiązany jest dostarczyć orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki na wybranym kierunku studiów.

Kandydat zakwalifikowany, wraz z decyzją o przyjęciu na studia, otrzyma skierowanie na badanie.

Lista ośrodków Medycyny Pracy wykonujących badania wstępne do szkół wyższych znajduję się poniżej.

Lisa ośrodków Medycyny Pracy

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017