Odwołanie rekrutacji na niestacjonarne studia pierwszego stopnia na Wydziale Architektury Wnętrz

Wydział Architektury Wnętrz informuje, że ze względu na niewystarczającą liczbę osób ubiegających się o przyjęcie na niestacjonarne studia pierwszego stopnia, rekrutacja na studia pierwszego stopnia, kierunek Architektura Wnętrz (w formie niestacjonarnej) – posiedzenie komisji, ogłoszenie listy kandydatów dopuszczonych do autoprezentacji, prezentacja dyplomu i prac, rozmowa kwalifikacyjna – w terminie 17.07.2017 nie odbędą się. Prosimy o zalogowanie się w systemie IRK w miesiącu wrześniu w dniach określonych terminarzem umieszczonym na naszej stronie internetowej https://waw.asp.waw.pl/rekrutacja/ i złożenie Kandydatury na nowy nabór. Opłata rekrutacyjna zachowuje ważność na termin rekrutacji we wrześniu – zostanie ona zwrócona wówczas, gdy również drugi termin rekrutacji zostanie anulowany.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017