Spotkanie informacyjne dla kandydatów na Wydziale Architektury Wnętrz ASP w Warszawie

Spotkanie informacyjne, a następnie wspólne zwiedzanie wystawy prac studentów na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie – będą okazją do poznania programu studiów i pozytywnych rezultatów kształcenia na Wydziale. Wykładowcy i studenci przedstawią ścieżkę edukacyjną przygotowującą do pracy w zawodzie projektanta wnętrz, odpowiedzą na pytania o artystyczne i techniczne przedmioty prowadzone na Wydziale. Spotkanie jest adresowane do kandydatów na studia niestacjonarne – przed okresem rekrutacji, a także dla osób zainteresowanych kandydowaniem na studia stacjonarne w przyszłości (rekrutacja w 2020r.).

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2019