FAQ – najczęściej zadawane pytania rekrutacji

1. Jeżeli chcę studiować na ASP to co mam zrobić na początku? – Przeczytać Krok po Kroku i wypełnić Formularz Rejestracji, a następnie już w Panelu rekrutacyjnym postępować zgodnie z instrukcją na Ekranie.
  2. Nie pamiętam hasła do systemu co mam zrobić? – Użyj opcji Zapomniałeś hasła? znajdującego się pod oknem logowania.
  3. Czy jeżeli nie dostałem się w zeszłym roku to mogę zarejestrować się w tym roku? – Tak. Wystarczy zalogować się na dane z poprzedniego roku lub użyć opcji Zapomniałeś hasła? pod oknem logowania.
  4. Jeżeli jestem studentem ASP to mogę zarekrutować się przez system Akademus? – Tak. Wystarczy zalogować się na dane z poprzedniego roku lub użyć opcji Zapomniałeś hasła? pod oknem logowania. Jeżeli chcesz zmienić dane w Panelu to musisz skontaktować się z Dziekanatem swojego Wydziału.
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2017