STUDIA STACJONARNE II STOPNIA NA WYDZIELE RZEŹBY

STUDIA STACJONARNE II STOPNIA NA WYDZIELE RZEŹBY

UWAGA: Opisywana rekrutacja jest ostatnim naborem na stacjonarne studia II stopnia na kierunek Rzeźba. Od roku akademickiego 2019/2020 nie będzie naboru na ten poziom studiów.

Kandydat poza stosowną dokumentacją, o której poniżej, zobowiązany jest złożyć
w dziekanacie w określonym terminie:

• propozycję wyboru pracowni, w której chciałby wykonać pracę magisterską,
  • portfolio,
  • dokumentację osiągnięć artystycznych i wyników w nauce w trakcie odbywania studiów pierwszego stopnia (suplement), a także ewentualnie po ich zakończeniu,
  • dokumentację fotograficzną i opis pracy dyplomowej licencjackiej,
  • kandydaci mają prawo do przedstawienia Komisji innych dokumentów nie wymienionych w regulaminie, które ich zdaniem miałyby wpływ na lepsze zapoznanie się Komisji z sylwetką i dokonaniami kandydata.

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna w postępowaniu kwalifikacyjnym poddaje ocenie:

• dokumentację fotograficzną i opis pracy dyplomowej licencjackiej – maksymalnie 30 pkt.
  • portfolio – maksymalnie 15 pkt.
  • średnią ocen z ostatniego roku studiów I stopnia – maksymalnie 5 pkt.

Przyjęcie na studia uzależnione jest od liczby uzyskanych punktów (lista rankingowa).

Kandydat na stacjonarne studia II stopnia na kierunek Rzeźba, będący absolwentem studiów co najmniej I stopnia prowadzonych przez ASP w Warszawie, musi złożyć:

• cyfrową kolorową fotografię z wizerunkiem kandydata o proporcjach 20 mm x 25 mm (np. 236×295 pikseli w rozdzielczości co najmniej 300 dpi), którą należy wstawić w systemie IRK.; fotografia musi spełniać wymogi szczegółowo opisane w ogłoszeniach rekrutacyjnych

• suplement, w przypadku, gdy kandydat jest absolwentem innego kierunku ASP
    w Warszawie, niż kierunek, na który aplikuje

Kandydat na stacjonarne studia II stopnia na kierunek Rzeźba, będący absolwentem innej uczelni niż ASP w Warszawie, musi złożyć:

• poświadczoną przez pracownika dziekanatu Wydziału Rzeźby lub Wydziałową Komisję Rekrutacyjną kopię świadectwa dojrzałości
  • dwie fotografie z wizerunkiem kandydata o wymiarze 35 mm x 45mm, identyczne z fotografią umieszczoną w systemie IRK; fotografie muszą spełniać wymogi szczegółowo opisane w ogłoszeniach rekrutacyjnych